بعد از لذت

توی این پست تا جایی که بتوانم حرف از آمار و ارقام نمی زنم. فقط همین الان بهتان بگویم شاید حتی 2 زن از سه زن!

...

در فیس پوک متنی خواندم از یک آقا راجع به عوارض خودارضایی، حاضر نیستم حتی یک جمله از آن متن را بنویسم که تمامی شر و ور بود و بس. فقط به گفتن همین بسنده می کنم که ایشان مشکلاتی مثل نازایی، جوش زدن نوک پستان، لرزش دست و بدن، خشکی پوست، بدبینی، وزوز گوش و حتی (واااااااااااااااای واقعا فکر می کنم باورتان نشود!) حتی مو درآوردن کف دست! و کلی مشکل دیگر را جزو عوارض خودارضایی ذکر کرده اند (نقطه سر خط)

پریا قرصی را نشانم داد که دوستش داده بود. دوستش قرص را از وسایل شوهرش پیدا کرده بود. قرص مربوط به مشکلات ارکشن آقایان بود. پریا گفت دوستش هم مشکل جنسی دارد و در کل طول دوره ی زندگی زناشویی اش احساس می کند ارضا نشده (نقطه سر خط)

مریض های زیادی دارم که می آیند تا درباره ی انتخاب یک روش خوب جلوگیری از بارداری مشاوره بگیرند. کاندوم؟ نه نه! دفعه ی پیش از همین کاندوم استفاده می کردم که حامله شدم. قرص؟ نه نه! شنیده ام که قرص چاقم می کند و صورتم لکه می آورد. آمپول؟ نه نه! با لکه بینی هایم نمی توانم کنار بیایم. آی یو دی؟ نه نه! خونریزی هایم زیاد و دردناک است. وازکتومی؟ توبکتومی؟ نه نه! شوهرم اجازه نمی دهد. می خواهی بدون هیچ روشی فعالیت جنسی کنی؟؟؟؟ نه نه! از استرس باردار شدن اصلا نمی توانم از این رابطه لذت ببرم! (نقطه سر خط)

حرفی از آمار و ارقام نمی زنم اما فکر می کنم حتی اگر بگوییم 2 زن از سه زن در فعالیت های جنسی اش ارضا نمی شود بیراه نگفته ایم. اگر اینجا فقط دارم درباره ی زنان صحبت می کنم به چند دلیل است. اول اینکه این مساله جزو تخصص من است و مستقیما به تجربیات و درسی که خوانده ام مربوط می شود. اگر بخواهم درباره ی مسایل جنسی مردان صحبت کنم احتیاج دارم که تحقیق بیشتری داشته باشم. دومین دلیل این است که عدم تمایل جنسی و عدم تحریک جنسی در زنان مساله ی شایع تری است.

به همه ی خانم هایی که می آیند مطبم، به همه ی دوستانی که زنگ می زنند و مشاوره می خواهند همیشه می گویم که باید باید باید آنها هم بتوانند از رابطه ی جنسی شان لذت ببرند. تا زندگی لذت بخش تری داشته باشند، تا با اطرافیانشان با محبت بیشتری برخورد کنند. تا راحت تر بتوانند از بیماری هایشان جلوگیری کنند. تا تا تا...

چاره اش چیست؟

آموزش! اگر تا به حال معلمی، استادی، مدرسه ای، کلاسی نبوده تا به شما آموزش بدهد، خودتان خودتان را کمک کنید. کتاب بخوانید! درباره ی آناتومی بدن خودتان. اگر می خواهید لذت ببرید باید حداقل اعضای خارجی بدن خودتان را بشناسید مثلا باید بدانید کلیتوریس کجاست؟ کتاب بخوانید. در اینترنت سایت های بهداشتی خوب و مطمئن را پیدا کنید. بخوانید درباره ی اینکه چطوری می توانید خودتان را تحریک کنید. سر کلاس های سکسولوژیمان استاد می گفت اگر انتظار دارید کسی شما را ارضا کند باید اول خودتان یاد داشته باشید خودتان را ارضا کنید. باید بدانید کجای بدنتان باعث تحریک جنسی تان می شود. آن نقاط را پیدا کنید. شدت و نوع لمس کردن حتی مهم است. معاشقه ی قبل از شروع رابطه ی جنسی حتی مهم است. وقتی تنهایید، وقتی محیط آرامی دارید سعی کنید با دقت! (یک بار هم که شده) خودارضایی کنید تا ببینید چطوری می شود ارضا شد. بعد این راه را کم کم و با آرامش به شریک جنسی تان آموزش بدهید.

عزیزان من! خودارضایی هیچ گناهی ندارد، نترسید، کور هم نمی شوید (به قول پریا مگر عضو تناسلی می تواند بفهمد این دست! خود شخص است یا دست کس دیگری!!) شاید تنها عارضه ای که بشود برای خودارضایی گفت همین عذاب وجدان و احساس گناه است که صدمات روحی را وارد می کند. کاهش انرژی هم که در هر رابطه ی جنسی طبیعی و معمول است.

می خواهم بگویم چشم هایتان را باز کنید! من خیلی دلم می خواهد همه ی شما می توانستید در کلاس های سکسولوژی ما شرکت می کردید و خیلی دلم می خواهد محیطی باشد که حرف های استادهایم را به بقیه منتقل کنم، اما حالا که هیچ کدام میسر نیست می چسبم به همین وبلاگ و همین چند کلمه ی مختصر.

به قول «کورت ونه گات» در کتاب «زمان لرزه» : ما به این دلیل روی کره ی زمین زندگی می کنیم که از زندگی لذت ببریم. به حرف های کسانی که به شما چیزی غیر از این می گویند گوش نکنید!

 

/ 39 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پریا پزواک

درود بانو.......قلمت و نوع نگاهت برای من به طرز فجیعی آشنا و ملموس و ناب و زیباست......مخصوصا اون قسمت "پریا" هاش......

ناشناس

سلام شما که اینقدر زبان خوب و رسایی برای سرودن شعر دارید جسارتا به نظرم ازذکر برخی مطالب خود داری کنیدبهتر باشه این طوری مخاطبین شما هم بیشتر میشن...بعضی چیزا درسته واقعیت داره اما باز کردن و توضیح به صورت خیلی باز و راحت نیاز نیست به نظرم درسته؟ امیدوارم روز به روز موفق تر بشید.... شب خوش

و

و

ناشناس غریب

گویند : بهشت و حور عین خواهد بود ، و آنجا می ناب و انگبین خواهد بود ، گر ما می و معشوقه گزیدیم چه باک ؟ آخر نه بعاقبت همین خواهد بود ؟

من

شما چه شخصیت جالب داری همیشه در پناه خدا باشی من سالها بابت خود ارضایی عذاب وجدان داشتم من به اعتقادات مذهبیون احترام می ذارم اما این اعتقادات بهای سنگینی واسه من داشت.

شهریار

سلام خانم اختصاری من اینترن هستم و دقیقا کلمه به کلمه آنچه را که نوشته اید ملموس درک کردم. حتی برای این بالا بردن آگاهی خیلی هم فکر کردم که چه کارها میتوان کرد و حتی به فکر ترجمه یک کتاب و گذاشتن آن رو اینترنت شدم و... درصد بالایی از طلاق ها هم ( طبق آمار موسقم ) به دلیل همین نداشتن آگاهی از مسایل جنسی بین دو نفر است. وقتی زن ارضا نشود و از طرفی به هزاران دلیل که اینجا جایش نیست از بیان آنها خودداری میکند ؛ نا خود آگاه روی بعد های دیگر رابطه ی زناشویی هم تاثیر خواهد گذاشت ... و متاسفانه جنبه ی جامعه ی ما خیلی خیلی پایین تر از آن است که به فکر اصلاحش باشیم. در تایید یکی از نظر ها هم باید بگم واسه ما هم حذف کردن و بدتر از اون ، ما الان حق ورود به بخش زنان رو ن د ا ر ی م وقتی اینو فهمیدم شاخ در آوردم!! من پزشک که پس فردا میخوام برم فلان روستا طرح بگذرونم ، اگه فرق زخم زونا با تاول قارچی رو تشخیص ندم ، اگه نتونم لااقل زن حامله رو واسه زایمان آماده کنم و بلد نباشم ، پس کی باید بلد باشه؟؟!! بگذریم خیلی حرف زدم مردم ایرانیم دیگه .. موفق باشید و به کارتون ادامه بدید ( بی سانسور و بیپرده هم به نظرم بهتره [چشمک] )

بدبخت بیچاره

هستی

کامل خواندم بی آنکه کلمه ای را رد کنم عالی بود من هم آپم

عاشق کوهستان

ممنون از مطالبتون موضوع مهم و بجائی انتخاب کردید کلی در این خصوص حرف دارم ... باشه تا بعد[گل]

نیوتن

یا حضرت فروید